Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C350A
ELG-100-C350A
ELG-100-C350A MEAN WELL
ELG_100_C_SPEC-1291828.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 350mA143-286V 100.1W IP65 CC Adj W/Pot
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 143-286V 350MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 143 ~ 286V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C350A ELG-100-C350A Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 143-286V 350MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 143 ~ 286V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-C350A ELG-100-C350A Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-c-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 100.1W Single 4-Pin
товару немає в наявності
ELG-100-C350A ELG-100-C350A Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350mA/143...286V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C350A ELG-100-C350A Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350mA/143...286V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт