Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C350DA-3Y
ELG-100-C350DA-3Y MEAN WELL
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350mA/143...286V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: LED CC AC/DC DRIVER 100W, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 143 ~ 286V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-100-C350DA-3Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C350DA-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 350mA/143...286V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming, з проводом заземлення Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C350DA-3Y ELG-100-C350DA-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-spec.pdf Description: LED CC AC/DC DRIVER 100W
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 143 ~ 286V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV