Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C500
ELG-100-C500
ELG-100-C500 MEAN WELL
ELG-100-C-spec.pdf Mean_Well_LED-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 100÷200VDC; 500mA; 180÷295VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 100...200V DC
Output current: 0.5A
Supply voltage: 180...295V AC; 255...417V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 199x63x35.5mm
Manufacturer series: ELG C
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...90°C
Electrical connection: wires L N
Lead length: 0.3m
Number of outputs: 1
Additional functions: active PFC
Efficiency: 91%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 100÷200VDC; 500mA; 180÷295VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 100...200V DC, Output current: 0.5A, Supply voltage: 180...295V AC; 255...417V DC, IP rating: IP67, Body dimensions: 199x63x35.5mm, Manufacturer series: ELG C, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...90°C, Electrical connection: wires L N, Lead length: 0.3m, Number of outputs: 1, Additional functions: active PFC, Efficiency: 91%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C500 ELG-100-C500 Виробник : MEAN WELL ELG_100_C_SPEC-1291828.pdf LED Power Supplies 500mA 100-200V 100W CC IP67 Io Fixed
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-100-C500 ELG-100-C500 Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-c-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 100W Single 4-Pin
на замовлення 3 шт:
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 3 шт:
ELG-100-C500 ELG-100-C500 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 100-200V 500MA