ELG-100-C500A
ELG-100-C500A Mean-Well USA, Inc.
elg-100-c-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 100W Single 4-Pin
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 100W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/100...200V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції ELG-100-C500A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C500A ELG-100-C500A Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-100-c-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 100W Single 4-Pin
товару немає в наявності
ELG-100-C500A ELG-100-C500A Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/100...200V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C500A ELG-100-C500A Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/100...200V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
ELG-100-C500A ELG-100-C500A Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 100-200V 500MA
ELG-100-C500A ELG-100-C500A Виробник : MEAN WELL ELG_100_C_SPEC-1291828.pdf LED Power Supplies 500mA 100-200V 100W IP65 CC Adj W/Pot