Продукція > MEAN WELL > ELG-100-C700-3Y
ELG-100-C700-3Y MEAN WELL
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/71...143V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/71...143V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції ELG-100-C700-3Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C700-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/71...143V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C700-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-100-C-SPEC.PDF Description: LED CC AC/DC DRIVER 100W