ELG-100-C700D2
ELG-100-C700D2 MEAN WELL USA Inc.
ELG-100-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES 700MA 71-143V
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 71 ~ 143V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 700MA 71-143V, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.89" L x 2.48" W x 1.40" H (175.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 71 ~ 143V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-100-C700D2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-100-C700D2 ELG-100-C700D2 Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/71...143V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, smart dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C700D2 ELG-100-C700D2 Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf AC/DC, 100.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/71...143V, розміри 199x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, smart dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-100-C700D2 ELG-100-C700D2 Виробник : MEAN WELL ELG-100-C-spec.pdf LED Power Supplies 700mA 71-143V 100.1W CC Timer dimming