ELG-150-12AB
ELG-150-12AB Mean-Well USA, Inc.
elg-150-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 150W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM, Ratings: IP65, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-150-12AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-12AB ELG-150-12AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
товару немає в наявності
ELG-150-12AB ELG-150-12AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: LED AC/DC DRIVER 150W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Ratings: IP65
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV