ELG-150-12BE Mean-Well USA, Inc.
ELG-150-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 120W Single 8-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, KC, RCM, Ratings: IP65, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції ELG-150-12BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-12BE Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, KC, RCM
Ratings: IP65
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV