ELG-150-12DA
ELG-150-12DA MEAN WELL USA Inc.
ELG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +12V10A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +12V10A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-12DA ELG-150-12DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf LED Power Supplies O/P +12V10A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-12DA ELG-150-12DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 52 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
ELG-150-12DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-12DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт