Продукція > MEAN WELL > ELG-150-24-3Y
ELG-150-24-3Y
ELG-150-24-3Y MEAN WELL
ELG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies O/P +24V/6.25A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +24V/6.25A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-24-3Y ELG-150-24-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf Description: MEAN WELL - ELG-150-24-3Y - LED-Treiber, 150 W, 24 VDC, 6.25 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 6.25A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: ELG-150
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 150W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-24-3Y Виробник : Mean-Well USA, Inc. ELG-150-spec.pdf ELG-150-24-3Y
на замовлення 143 шт:
Мінімальне замовлення: 4
ELG-150-24-3Y ELG-150-24-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: O/P +24V/6.25A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV