ELG-150-24DA
ELG-150-spec.pdf
Код товару: 178553
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
Ціна
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf LED Power Supplies O/P +24V/6.25A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 150W Single 6-Pin
на замовлення 26 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf Description: MEAN WELL - ELG-150-24DA - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 150 W, 24 VDC, 6.25 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 100 VAC
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 6.25A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100VAC
Produktpalette: ELG-150
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 150W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/6.25A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 24V/6.25A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
ELG-150-24DA ELG-150-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: O/P +24V/6.25A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV