ELG-150-36A
ELG-150-36A MEAN WELL
ELG_150_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 36V4.17A150.1W CC+CV IP65 Io/Vo Adj W/Pot
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 18 ~ 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 18 ~ 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, RCM
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-36A ELG-150-36A Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 150.1W Single 4-Pin
на замовлення 27 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ELG-150-36A ELG-150-36A Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 36V/4.17A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
ELG-150-36A ELG-150-36A Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 36V/4.17A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт