Продукція > MEAN WELL > ELG-150-42DA-3Y
ELG-150-42DA-3Y
ELG-150-42DA-3Y MEAN WELL
ELG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 42V 3.57A 150W CC+CVIP67 DALI function 3 Wire Input
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AC/DC DRIVER 150W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 42V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.57A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-42DA-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 42V/3.57A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-42DA-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 42V/3.57A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming, з проводом заземлення Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-42DA-3Y ELG-150-42DA-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: LED AC/DC DRIVER 150W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 42V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.57A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV