Продукція > MEAN WELL > ELG-150-48DA
ELG-150-48DA
ELG-150-48DA MEAN WELL
ELG-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +48V/3.13A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.13A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-150-48DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-48DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/3.13A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, , DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-48DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-spec.pdf AC/DC, 150.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/3.13A, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, , DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-48DA ELG-150-48DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-spec.pdf Description: O/P +48V/3.13A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.13A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV