Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C1400A
ELG-150-C1400A
ELG-150-C1400A MEAN WELL
ELG_150_C_SPEC-1109884.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 149.8W 1400mA 115V IP65 CC adj. output
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 149.8W 1400MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 54 ~ 107V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ELG-150-C1400A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C1400A ELG-150-C1400A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 149.8W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1400mA/54...107V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-C1400A ELG-150-C1400A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 149.8W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 1400mA/54...107V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-C1400A ELG-150-C1400A Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-C-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 149.8W 1400MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 54 ~ 107V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV