Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C2100B
ELG-150-C2100B
ELG-150-C2100B MEAN WELL
ELG_150_C_SPEC-1109884.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 151.2W 2100mA 80V IP67 CC dimming
на замовлення 16 шт:
термін постачання 107-116 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 151.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 2100mA/36...72V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C2100B ELG-150-C2100B Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-c-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 151.2W Single 6-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
ELG-150-C2100B ELG-150-C2100B Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 151.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 2100mA/36...72V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
товару немає в наявності
ELG-150-C2100B ELG-150-C2100B Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 151.2W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 2100mA/36...72V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
ELG-150-C2100B ELG-150-C2100B Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-C-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 151.2W 2100MA