ELG-150-C2100DA
ELG-150-C2100DA MEAN WELL USA Inc.
ELG-150-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES 2100MA 36-72V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 2100mA 36-72V 151.2W IP67 DALI function.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C2100DA ELG-150-C2100DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf LED Power Supplies 2100mA 36-72V 151.2W IP67 DALI function