Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C500A
ELG-150-C500A
ELG-150-C500A MEAN WELL
ELG_150_C_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 150W 500mA 315V IP65 CC adj. output
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - ELG-150-C500A - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 150 W, 300 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 100 V, tariffCode: 85044082, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 300VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 500mA, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Eingangsspannung, min.: 100V, Produktpalette: ELG-150-C, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 150W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Інші пропозиції ELG-150-C500A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C500A ELG-150-C500A Виробник : MEAN WELL 2830606.pdf Description: MEAN WELL - ELG-150-C500A - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 150 W, 300 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 100 V
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 300VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: ELG-150-C
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 150W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
ELG-150-C500A ELG-150-C500A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/150...300V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-C500A ELG-150-C500A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/150...300V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт