ELG-150-C500AB
ELG-150-C500AB Mean-Well USA, Inc.
elg-150-c-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 150W Single 6-Pin
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Mean Well 150W 500mA 315VIP65 CC Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming.
Інші пропозиції ELG-150-C500AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C500AB ELG-150-C500AB Виробник : Mean-Well USA, Inc. elg-150-c-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 150W Single 6-Pin
товару немає в наявності
ELG-150-C500AB Виробник : MEAN WELL Mean Well 150W 500mA 315VIP65 CC Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming