Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C500DA
ELG-150-C500DA
ELG-150-C500DA MEAN WELL
ELG-150-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 500mA 150-300V 150W IP67 DALI function
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED POWER SUPPLIES 500MA 150-300, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 150 ~ 300V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C500DA ELG-150-C500DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-C-spec.pdf Description: LED POWER SUPPLIES 500MA 150-300
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 150 ~ 300V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-C500DA ELG-150-C500DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf Description: MEAN WELL - ELG-150-C500DA - LED-Treiber, 150 W, 300 VDC, 500 mA, Konstantstrom, 100 V
tariffCode: 85044082
Ausgangsspannung, max.: 300VDC
Eingangsspannung, max.: 305V
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 150W
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, min.: 100V
на замовлення 2 шт:
ELG-150-C500DA ELG-150-C500DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/150...300V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-C500DA ELG-150-C500DA Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 500mA/150...300V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт