Продукція > MEAN WELL > ELG-150-C700A
ELG-150-C700A
ELG-150-C700A MEAN WELL
ELG_150_C_SPEC-1109884.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 149.8W 700mA 225V IP65 CC adj. output
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 107-214V 700MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 107 ~ 214V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C700A ELG-150-C700A Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-150-C-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 107-214V 700MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 107 ~ 214V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ELG-150-C700A ELG-150-C700A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 149.8W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/107...214V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-150-C700A ELG-150-C700A Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf AC/DC, 149.8W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 700mA/107...214V, розміри 219x63x35.5 мм, -40...+90 С, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт