ELG-150-C700AB-3Y MEAN WELL USA Inc.
ELG-150-C-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Voltage - Output: 107 ~ 214V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, KC, UKCA
Ratings: IP65
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.68" L x 2.48" W x 1.40" H (195.0mm x 63.0mm x 35.5mm), Voltage - Output: 107 ~ 214V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, KC, UKCA, Ratings: IP65, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції ELG-150-C700AB-3Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-150-C700AB-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-150-C-spec.pdf LED Power Supplies 149.8W 700mA 225VIP65 CC Io adj w/pot + 3 in 1 Dimming 3 Wire Input