ELG-200-12-3Y
ELG-200-12-3Y MEAN WELL USA Inc.
ELG-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P +12V16A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.66" L x 2.80" W x 1.48" H (220.0mm x 71.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 192 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +12V16A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.66" L x 2.80" W x 1.48" H (220.0mm x 71.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 16A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 192 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELG-200-12-3Y ELG-200-12-3Y Виробник : MEAN WELL USA Inc. ELG-200-spec.pdf Description: O/P +12V16A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 12V
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 16A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 192 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
ELG-200-12-3Y Виробник : Mean-Well USA, Inc. ELG-200-spec.pdf ELG-200-12-3Y
на замовлення 22 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ELG-200-12-3Y ELG-200-12-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-200-spec.pdf AC/DC, 192W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/16A, розміри 244x71x37.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ELG-200-12-3Y ELG-200-12-3Y Виробник : MEAN WELL ELG-200-spec.pdf AC/DC, 192W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/16A, розміри 244x71x37.5 мм, -40...+90 С, IP67, з проводом заземлення Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт