Продукція > KEMET > ELH228M050AQ1AA
ELH228M050AQ1AA
ELH228M050AQ1AA KEMET
KEM_A4018_ELH.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 50V 20% 85C Snap in 22x25
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.9 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.204 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELH228M050AQ1AA ELH228M050AQ1AA Виробник : KEMET ELH228M050AQ1AA Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.9 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.204 A @ 10 kHz