Продукція > KEMET > ELH228M200AT5AA
ELH228M200AT5AA
ELH228M200AT5AA KEMET
ELH228M200AT5AA
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 54mOhm @ 20kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.95 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.425 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 54mOhm @ 20kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.95 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.425 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELH228M200AT5AA ELH228M200AT5AA Виробник : KEMET KEM_A4018_ELH.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 200V 20% 85 Snap in 35x45