Продукція > AISHI > ELH2GM101O30KT
ELH2GM101O30KT
ELH2GM101O30KT AISHI
LH-series.pdf
Виробник: AISHI
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x30mm; ±20%
Diameter: 22mm
Body dimensions: Ø22x30mm
Height: 30mm
Operating voltage: 400V DC
Service life: 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
на замовлення 1202 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 100uF; 400VDC; Ø22x30mm; ±20%, Diameter: 22mm, Body dimensions: Ø22x30mm, Height: 30mm, Operating voltage: 400V DC, Service life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF.