Продукція > KEMET > ELH687M450AT8AA
ELH687M450AT8AA
ELH687M450AT8AA KEMET
ELH687M450AT8AA.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 450V 20% 85C Snap in 35x60
на замовлення 534 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELH687M450AT8AA ELH687M450AT8AA Виробник : KEMET ELH687M450AT8AA.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP