ELJ-DA101JF
ELJ-DA101JF Panasonic Electronic Components
DA%2C%20FA%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 100UH 70MA 13 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 24 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 70 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 70MA 13 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 13Ohm Max, Q @ Freq: 24 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 70 mA.
Інші пропозиції ELJ-DA101JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-DA101JF ELJ-DA101JF Виробник : Panasonic Electronic Components DA%2C%20FA%20Series%20Datasheet.pdf Description: FIXED IND 100UH 70MA 13 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 13Ohm Max
Q @ Freq: 24 @ 796kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 70 mA