ELJ-DA390JF
ELJ-DA390JF Panasonic Electronic Components
DA,%20FA%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39UH 110MA 5.2 OHM SMD
на замовлення 3480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-DA390JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-DA390JF ELJ-DA390JF Виробник : Panasonic Electronic Components DA,%20FA%20Series%20Datasheet.pdf Description: FIXED IND 39UH 110MA 5.2 OHM SMD