ELJ-DA680JF
ELJ-DA680JF Panasonic Electronic Components
DA,%20FA%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-DA680JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-DA680JF ELJ-DA680JF Виробник : Panasonic Electronic Components DA,%20FA%20Series%20Datasheet.pdf Description: FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD
товару немає в наявності