Продукція > ELJ > ELJEA101KF
ELJEA101KF
Виробник:
на замовлення 3192 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJEA101KF
Description: FIXED IND 100UH 50MA 2.4 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції ELJEA101KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA101KF ELJ-EA101KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 50MA 2.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 50 mA