ELJ-EA1R5MF
ELJ-EA1R5MF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.5UH 390MA 80 MOHM
на замовлення 2717 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-EA1R5MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA1R5MF ELJ-EA1R5MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 390MA 80 MOHM