ELJ-EA2R2MF
ELJ-EA2R2MF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.2UH 350MA 100MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 350 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 350MA 100MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 350 mA.
Інші пропозиції ELJ-EA2R2MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA2R2MF ELJ-EA2R2MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 350MA 100MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 7 @ 7.96MHz
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 350 mA