ELJ-EA330KF
ELJ-EA330KF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 33UH 95MA 700 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 95 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 95MA 700 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 95 mA.
Інші пропозиції ELJ-EA330KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA330KF ELJ-EA330KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 33UH 95MA 700 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 95 mA