ELJ-EA4R7MF
ELJ-EA4R7MF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 140 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-EA4R7MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA4R7MF ELJ-EA4R7MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 240MA 140 MOHM
товару немає в наявності