ELJ-EA680KF
ELJ-EA680KF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 60MA 1.5 OHM SMD
на замовлення 3415 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-EA680KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA680KF ELJ-EA680KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 68UH 60MA 1.5 OHM SMD