ELJ-EA6R8MF
ELJ-EA6R8MF Panasonic Electronic Components
ELJ-EA_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 200MA 190 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-EA6R8MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-EA6R8MF ELJ-EA6R8MF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-EA_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 200MA 190 MOHM
товару немає в наявності