ELJFA101KF Panasonic
Виробник: Panasonic
2005+
на замовлення 28000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 60 mA.
Інші пропозиції ELJFA101KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA101KF ELJ-FA101KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 60 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 60 mA