ELJ-FA151JF
ELJ-FA151JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 15Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 15Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції ELJ-FA151JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA151JF ELJ-FA151JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 15Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 50 mA