ELJFA1R2KF2 PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 16010 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 215MA 750MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 215 mA.
Інші пропозиції ELJFA1R2KF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA1R2KF2 ELJ-FA1R2KF2 Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F%28A%2CB%2CC%29.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 215MA 750MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 215 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 215 mA