Продукція > ELJ > ELJFA1R5KF
ELJFA1R5KF
Виробник:
на замовлення 3600 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJFA1R5KF
Description: FIXED IND 1.5UH 210MA 750MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 90MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 210 mA.
Інші пропозиції ELJFA1R5KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA1R5KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA1R5KF.PDF Дросель SMD, L = 1,5 мкГн, Idc, А = 0,21, Точн, % = 10, Q = 30 @ 7.96 МГц, Rdc, мОм = 750, SRF, МГц = 90, Конфіг. = 1210,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. вим: шт
товару немає в наявності
ELJ-FA1R5KF ELJ-FA1R5KF Виробник : Panasonic Electronic Components FC_FA_FB_Series_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 210MA 750MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 90MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 210 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 210 mA