Продукція > ELJ > ELJFA1R8JF
ELJFA1R8JF
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJFA1R8JF
Description: FIXED IND 1.8UH 200MA 820MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 820mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 85MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції ELJFA1R8JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA1R8JF ELJ-FA1R8JF Виробник : Panasonic Electronic Components FC_FA_FB_Series_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 200MA 820MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 820mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 85MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 200 mA