ELJFA221JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFA221JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA221JF ELJ-FA221JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
товару немає в наявності