ELJFA221KF Panasonic
Виробник: Panasonic
2005+
на замовлення 2000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 21Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 45 mA.
Інші пропозиції ELJFA221KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA221KF ELJ-FA221KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 21Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 45 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 21Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 796kHz
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 45 mA