ELJFA270JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
3225
на замовлення 17530 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJFA270JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA270JF ELJ-FA270JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 27UH 90MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності