ELJFA330JF panasonic
Виробник: panasonic
06+
на замовлення 1830 шт:
Написати відгук
Дросель SMD, L = 33 мкГн, Idc, А = 0,085, Точн, % = 5, Q = 30 @ 2.52 МГц, Rdc, мОм = 5 600, SRF, МГц = 20, Конфіг. = 1210, Тип монт. = SMD силовий,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 2000 шт.
Інші пропозиції ELJFA330JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA330JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA330JF.PDF Дросель SMD, L = 33 мкГн, Idc, А = 0,085, Точн, % = 5, Q = 30 @ 2.52 МГц, Rdc, мОм = 5 600, SRF, МГц = 20, Конфіг. = 1210, Тип монт. = SMD силовий,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. вим: шт
товару немає в наявності
ELJ-FA330JF ELJ-FA330JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 33UH 85MA 5.6 OHM SMD
товару немає в наявності