Продукція > ELJ > ELJFA390JF
ELJFA390JF
Виробник:
на замовлення 16486 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJFA390JF
Description: FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6.4Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Інші пропозиції ELJFA390JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA390JF ELJ-FA390JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6.4Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 80 mA