ELJ-FA390JFD
ELJ-FA390JFD Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39UH 105MA 6 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FA390JFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA390JFD ELJ-FA390JFD Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 39UH 105MA 6 OHM SMD