Продукція > ELJ > ELJFA3R3JF
ELJFA3R3JF
Виробник:
на замовлення 2316 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJFA3R3JF
Description: FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 65MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції ELJFA3R3JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA3R3JF ELJ-FA3R3JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA%2CFB%2CFC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 180MA 1.2OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 65MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 180 mA