ELJ-FA3R9JF
ELJ-FA3R9JF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FA3R9JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FA3R9JF ELJ-FA3R9JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 175MA 1.3OHM SMD